Oficjalny sklep intex-outlet.pl nowe produkty
w najniższych cenach
0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON:8:00 - 18:00,
WT-PT:8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Kategorie

Filtry

Cena {OPIS_OPCJI}

-

Opcje dodatkowe {OPIS_OPCJI}

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

Formularz kontaktowy

Infolinia czynna:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Baseny dmuchane - spełnienie dziecięcych marzeń

Dzieci kochają wodę. Nie wszystkie jednak mają szczęście mieszkać w pobliżu kąpielisk, nie zawsze udaje się wyjechać na wakacje nad morze czy jezioro i nie przez cały czas otwarte są w pobliżu publiczne baseny. Receptą na niedobór wodnych zabaw może być kupienie dzieciom własnego dmuchanego basenu

Pluskanie się w wodzie to dla dzieci nie tylko frajda, ale i sposób na oswojenie ich z tym żywiołem. To przyda się z kolei na przyszłość, ponieważ pływanie w wodzie ma korzystny wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny dziecka i wzmacnia odporność organizmu, podobnie jak przebywanie na świeżym powietrzu. Baseny ogrodowe to większa ochota na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, czyli większa aktywność fizyczna dzieciaków, równająca się mniejszej ilości czasu spędzanego przed ekranami urządzeń elektronicznych. Żeby nie przestraszyć dziecka i go nie zniechęcić, warto zacząć od rzeczy małych, które będą naturalnie wzbudzać zainteresowanie dziecka aktywnym spędzaniem wolnych chwil. Taką dyskretną zachętą jest właśnie postawienie w ogrodzie dziecięcego basenu. Własny basen pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz swobodnie decydować o tym, kiedy z niego korzystać. Także rodzice mogą od czasu do czasu skorzystać z przyjemności, jakie oferują niektóre dmuchane baseny ogrodowe i pozwolić sobie w nich na relaks w promieniach słońca.

Prosto, łatwo i przyjemnie

Baseny dmuchane łatwo przenosić z miejsca na miejsce i można je stawiać gdzie tylko nam się spodoba: w ogrodzie, na tarasie, a nawet zabierać ze sobą na wakacyjne wyjazdy, by zawsze być niezależnym od zastanych warunków. Dmuchany basen umożliwia niemal natychmiastowe rozpoczęcie zabawy – wystarczy go napełnić powietrzem, co zajmuje parę chwil, a potem wypełnić jego zbiornik wodą. Cała zasadnicza procedura sprowadza się do napompowania ścianek, a czasem też dna, zależnie od modelu. Do nadmuchiwania basenu najwygodniej używać pompki elektrycznej, którą można zwykle nabyć w tym samym sklepie, co basen, ale może być i ręczna lub nożna, a często wystarcza też po prostu siła własnych płuc. Od chwili rozpakowania przesyłki do momentu rozpoczęcia zabawy upływa dosłownie kilkanaście minut.

Jaki wybrać basen dmuchany?

Dla dzieci nadaje się większość basenów dmuchanych, warto jednak przemyśleć zawczasu, czy kupowany model dobrze dobrany jest do wieku, rozmiarów i sprawności fizycznej dziecka. Baseny mogą mieć odmienne kształty i wymiary, z których najważniejszym jest głębokość wody. Mogą to być baseny okrągłe lub prostokątne. Dla zupełnie małych dzieci najlepsze będą małe, dmuchane baseniki, w których woda będzie płytka. Basen dmuchany jest idealnie przystosowany do użytkowania przez małe dzieci. Ścianki są bardzo miękkie, zapewniając doskonały komfort. Dzieciom w wieku kilku lat spodobają się też na pewno baseny ozdobione barwnymi kształtami, np. z motywami zwierząt, roślin lub postaci z ulubionych bajek. Jeśli z basenu miałyby korzystać starsze dzieciaki albo gdy dzieci jest więcej, lepiej może się sprawdzić basen stelażowy lub rozporowy – jednak opcją odpowiednią dla potrzeb maluchów zdecydowanie jest basen dmuchany.

Bezpieczeństwo stawiaj na pierwszym miejscu

Rzecz jasna, udostępnienie dzieciom basenu do zabawy nie może się odbyć bez należytej ostrożności, a przede wszystkim bez opieki. Dorośli muszą zachować kontrolę nad ich zabawą, by chronić je przed wypadkami i interweniować w razie potrzeby. Małe dzieci trzeba mieć przez cały czas na oku i nadzorować sposób, w jaki bawią się w basenie, ustalając przed zabawą jej granice i zasady oraz wybierając do niej miejsca, które nie sprzyjają urazom. Takimi są oferowane przez nas baseny dmuchane INTEX, dzięki materiałom, z których zostały wyprodukowane i ich odpowiedniej konstrukcji. Basen ogrodowy INTEX jest wykonany z wytrzymałego PVC wysokiej jakości, gwarantujące, że skóra dziecka nie ulegnie w kontakcie z nim podrażnieniom ani reakcjom alergicznym. Nie ulega ono też niszczącemu działaniu słońca i jest odporne na uszkodzenia typowe dla dmuchanych basenów.

Oczywiście, baseny dmuchane mają swoją ograniczoną trwałość, która zależy głównie od sposobu, w jaki basen ogrodowy jest eksploatowany i od intensywności tej eksploatacji. W przypadku jednak drobnych uszkodzeń powłoki, istnieje zawsze możliwość naklejenia specjalnej łatki, dostępnej w zestawie. Zreperowany w ten sposób basenik może posłużyć jeszcze bardzo długo.

Baseny na każdą kieszeń

Własny, dmuchany basen na upalne dni lata czy nawet piękną, wiosenną pogodę, to pragnienie wielu dzieci, które rodzice mogą łatwo zaspokoić. Stać na to każdego – cena basenu dmuchanego nie jest wysoka, a już zwłaszcza w oferowanej przez nasz sklep dla produktów INTEX promocji. Dmuchany basen to rozwiązanie bezpieczne dla dzieci, wygodne dla całej rodziny, łatwe w użyciu i bardzo tanie. Spełnianie dziecięcych marzeń rzadko bywa tak łatwe, jak u nas!

Zamów przez telefon:
0 801 000 610
(58) 746 37 97
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © intex-outlet.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store