Oficjalny sklep intex-outlet.pl nowe produkty
w najniższych cenach
0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON:8:00 - 18:00,
WT-PT:8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Kategorie

Filtry

Cena {OPIS_OPCJI}

-

Opcje dodatkowe {OPIS_OPCJI}

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

Formularz kontaktowy

Infolinia czynna:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Baseny stelażowe

Filtry
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
1 839,99 zł
Basen Bestway to idealne miejsce, by odpocząć, poćwiczyć naukę pływania i przyjemnie schłodzić ciało w czasie upałów. To połączenie solidnego wykonania, stabilnej konstrukcji, opartej na nierdzewnym stelażu i trwałego materiału Tri-Tech. Bogate wyposażenie pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o basen i zachować w nim czystość.
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 18w1 Intex 26746
1 889,99 zł
Basen Bestway to idealne miejsce, by odpocząć, poćwiczyć naukę pływania i przyjemnie schłodzić ciało w czasie upałów. To połączenie solidnego wykonania, stabilnej konstrukcji, opartej na nierdzewnym stelażu i trwałego materiału Tri-Tech. Bogate wyposażenie pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o basen i zachować w nim czystość.
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 11w1 INTEX 26730
2 079,99 zł
Baseny stelażowe są najczęściej wybieranymi basenami z naszej oferty. Baseny stelażowe cieszą się ogromną popularnością w opinii naszych klientów, bo mają dużą ilość dodatkowych zalet. To wyjątkowo obszerne i solidne baseny, które są w stanie zadowolić wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Za sprawą swojego solidnego stelaża, dają gwarancję bezpieczeństwa i jakości przez kilka sezonów.

Baseny stelażowe

Nie każdemu wystarczą walory, jakimi charakteryzują się baseny rozporowe czy dmuchane i chcieliby mieć w ogrodzie solidniejszy basen. Czy zatem jeśli chcielibyśmy móc swobodnie popływać, musimy zbudować sobie przed domem kosztowny basen murowany? Nic podobnego – basen stelażowy to już całkiem komfortowe miejsce do pływania. A będzie na pewno tańszy.

Nazwa basenów stelażowych związana jest z ich konstrukcją. Budowa basenu ogrodowego stelażowego oparta jest na metalowym szkielecie, tzw. „metal frame”, który usztywnia ściany zbiornika. Dzięki temu basen stelażowy zyskuje większą niż inne baseny ogrodowe stabilność i wytrzymałość. Pozwala to zwiększyć jego rozmiary – stelażowy basen ogrodowy może być już porównywalny z przydomowymi basenami murowanymi. Firma INTEX wyprodukowała np. basen stelażowy, który liczy sobie bez mała 10 metrów długości i 5 metrów szerokości, a mieści się w nim przeszło 50 tys. litrów wody. To zaś pozwala już na dość swobodne ruchy pływackie podczas kąpieli. Taki rozmiar umożliwia też organizację małych zawodów pływackich dla dzieci, meczu piłki wodnej albo party w basenie – bez trudu pomieści się w nim spora liczba gości. Mniejsze modele to natomiast także znakomite miejsce na zabawę w gronie rodzinnym w upalne dni lub na naukę pływania i nurkowania dla dzieci.

INTEX – produkty na każdą ewentualność

Baseny stelażowe INTEX doskonale wkomponowują się niemal w dowolne otoczenie, dzięki eleganckiej kolorystyce i dobrze przemyślanym projektom. Mogą być wykorzystywane zarówno do użytku prywatnego, jak też np. dodatkowa atrakcja dla gości w gospodarstwie agroturystycznym. W ramach naszej przygotowanej dla basenów firmy INTEX promocji wybrać można baseny stelażowe spośród szerokiego wachlarza modeli, każdy więc klient może znaleźć coś dopasowanego do swych potrzeb. Ponadto nie brak produktów uzupełniających, dzięki którym użytkowanie basenu jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Projektanci INTEX, opierając się na swym długoletnim doświadczeniu, opiniach klientów i prowadzonych badaniach, wciąż udoskonalają swoje wyroby, podnosząc jakość używanych materiałów, funkcjonalność konstrukcji oraz akcesoriów dodatkowych i dbając przy tym także o walory estetyczne.

Przemyślana konstrukcja

Baseny stelażowe to produkty o najbardziej wyrafinowanej konstrukcji wśród dostępnych na rynku basenów ogrodowych. Choć baseny stelażowe są nieco droższe od basenów rozporowych, ich większa wytrzymałość skłania wielu klientów do przeznaczenia wyższej kwoty na zakup modelu na stelażu. Jest ona rekompensowana bogatszymi możliwościami zabawy, szerszym zastosowaniem i większymi walorami użytkowymi tego typu basenu, dzięki zwiększonej wytrzymałości konstrukcji. Basen stelażowy to typ basenu o największych możliwych rozmiarach spośród wszystkich przenośnych basenów ogrodowych. Z tego między innymi powodu jego rozkładanie trwa nieco dłużej niż montaż basenu rozporowego czy dmuchanego – stelażowy basen wymaga złożenia metalowego szkieletu nośnego i dokładniejszego przygotowania terenu pod stelaż i zbiornik: dokładnego wypoziomowania, należytego utwardzenia i uważnego oczyszczenia z obiektów, które mogłyby uszkodzić basen, jak kamienie, gałęzie czy odłamki szkła.

Duży basen – dużo zalet

Te niewielkie niedogodności są jednak rekompensowane zaletami. Baseny ogrodowe stelażowe nie mają na przykład elementów pompowanych ani rozporowych, których prawidłowe funkcjonowanie zależne jest od odpowiedniego wypełnienia zbiornika wodą i które łatwiej ulegają uszkodzeniom, nawet przypadkowym, choćby podczas prac ogrodowych prowadzonych w pobliżu basenu. Z basenu rozporowego czy dmuchanego łatwiej też przypadkiem wylać część wody w wyniku oparcia się większym ciężarem o jego elastyczną ścianę – krawędź basenu stelażowego jest całkiem sztywna i wytrzyma podobne obciążenia bez problemu, co oznacza oczywiście większe bezpieczeństwo dla użytkowników, zwłaszcza dzieci. Stelażowe baseny, w przeciwieństwie do rozporowych, mogą mieć ponadto różne kształty – znajdziemy tu i okrągły basen, i prostokątny, a teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by konstruować baseny na stelażu o bardziej skomplikowanej geometrii.

Wybór na długie lata

Większych rozmiarów basen stelażowy to propozycja dla bardziej wymagających amatorów kąpieli we własnym ogrodzie. Zakup basenu stelażowego to solidna inwestycja na wiele sezonów. Posiadacze takich basenów są niezależni od funkcjonowania kąpielisk czy aquaparków, nie muszą wybierać się w podróż, by sobie popływać, a przede wszystkim mają prywatną pływalnię wyłącznie dla siebie i mogą z niej korzystać dosłownie w każdej chwili. Zaopatrując się zaś w basen stelażowy sprawdzonej marki, takiej jak INTEX, lider światowych rynków, otrzymują gwarancję bezpieczeństwa i jakości produktu.

Zamów przez telefon:
0 801 000 610
(58) 746 37 97
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © intex-outlet.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store