Oficjalny sklep intex-outlet.pl nowe produkty
w najniższych cenach
0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON:8:00 - 18:00,
WT-PT:8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Kategorie

Filtry

Cena {OPIS_OPCJI}

-

Opcje dodatkowe {OPIS_OPCJI}

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

Formularz kontaktowy

Infolinia czynna:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Materace dmuchane dwuosobowe

Filtry

Dmuchane materace dwuosobowe

Komfort domowej sypialni jest dziś osiągalny niemal w dowolnym miejscu, nawet na biwaku. Jeśli chcemy spędzić noc pod namiotem, nocleg taki może być równie wygodny, jak w łóżku we własnym domu. Gdy cenimy sobie dobry sen, szeroki materac dmuchany dwuosobowy bez problemu możemy zabrać ze sobą niemal wszędzie. Co więcej, komfort, praktyczność i estetyka takiego materaca pozwala zastąpić nim w naszej sypialni tradycyjne łóżko ze sprężynowym czy lateksowym materacem.

W domowych łóżkach wciąż najczęściej spotykane są standardowe materace sprężynowe lub wypierające je z czasem materace z wypełnieniem piankowym. Ale są już w ofercie renomowanych producentów, takich jak INTEX, nowe możliwości, nie ustępujące, a nawet przewyższające tamte wygodą i funkcjonalnością. Przygotowana zaś przez nasz sklep dla produktów INTEX promocja sprawia dodatkowo, że koszt ich zakupu również nie jest wysoki. Zwłaszcza materace dmuchane dwuosobowe zapewniają olbrzymią wygodę snu, dzięki szerokości i odpowiedniej twardości. Doskonale dostosowują się do kształtu ciała użytkowników, przewyższając nawet pod tym względem materace lateksowe czy sprężynowe. Tak naprawdę więc łóżka, z jakich korzystali nasi przodkowie przestają już być nam potrzebne.

Elegancja i walory praktyczne

Co więcej, dmuchane materace są znacznie łatwiejsze w transporcie i można je bezproblemowo wozić na wyjazdy, zaś w domu w każdej chwili schować, gdy nie są potrzebne, a następnie nadmuchać z powrotem, gdy zajdzie taka konieczność. Możemy takim materacem zastąpić tradycyjne łóżko, bądź zyskać dodatkowe miejsce do spania. Dostępne są modele, które również wyglądem przypominają eleganckie łóżko. Dmuchany materac ma nad nim tę jednak przewagę, że może być przechowywany w formie złożonej, schowany do torby i umieszczony w szafie, na pawlaczu czy w piwnicy.

Komfort na zawołanie

Wysoką jakość wykonania zapewnia użyte w produkcji tych materaców mocne, laminowane tworzywo PVC. Pokrywa je niezwykle przyjemny w dotyku, dający wrażenie ekskluzywności welur. Komfort korzystania można jeszcze dodatkowo powiększyć, wybierając materac welurowy z wbudowaną elektryczną pompką, która w kilka chwil jest w stanie wypełnić powietrzem nawet duży materac zaprojektowany na 2 osoby.

Tradycja na zewnątrz, nowoczesność wewnątrz

Umiejętne połączenie materiałów znanych od wieków, takich jak welur, oraz nowoczesnych technologii daje w efekcie nie tylko stylowy wygląd, ale i walory praktyczne – z łóżka flokowanego welurową warstwą nie zsuwa się prześcieradło. Wewnątrz materacy dmuchanych firmy INTEX też kryją się nowe patenty: ich „stelaż” stanową tysiące poliestrowych, nierozciągliwych włókien łączących warstwy zewnętrzne – to innowacyjna technologia Fiber Tech, dzięki której nawet przez długi okres użytkowania materac nie ulega odkształceniom. Oczywiście, gdyby zdarzyło się jakieś fizyczne uszkodzenie materaca, zawsze dostępny jest w komplecie zestaw naprawczy, pozwalający łatwo zlikwidować usterkę.

Zamów przez telefon:
0 801 000 610
(58) 746 37 97
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © intex-outlet.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store