Oficjalny sklep intex-outlet.pl nowe produkty
w najniższych cenach
0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON:8:00 - 18:00,
WT-PT:8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Kategorie

Filtry

Cena {OPIS_OPCJI}

-

Opcje dodatkowe {OPIS_OPCJI}

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

Formularz kontaktowy

Infolinia czynna:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Dmuchane SPA

Filtry

SPA dla zdrowia i przyjemności

SPA , do niedawna symbol bogactwa i luksusu, zeszło pod strzechy. Niewątpliwa przyjemność i korzyści zdrowotne, jakie przynoszą domowe spa, stały się dostępne dzięki wprowadzeniu na rynek dmuchanych SPA w przystępniejszych cenach.

Co to jest SPA? To zazwyczaj sporych rozmiarów, wygodna wanna z hydromasażem. Ten zaś polega na tym, że z rozmieszczonych dookoła zbiornika dysz wydobywają się pod ciśnieniem bąbelki powietrza, opływając ciało i dając kojący efekt. Działanie tych bąbelków ma pozytywny wpływ na cały organizm: wspomaga relaks i ułatwia rozluźnienie mięśni w okresach stresu czy zmęczenia.

Dla kogo przeznaczone jest spa – SPA?

Kąpiel tego rodzaju wskazana jest na przykład dla osób z niskim ciśnieniem krwi, gdyż poprawia jej krążenie. Masaże wodne zaleca się także pacjentom do rehabilitacji urazów, osobom z powracającymi bólami mięśni i stawów oraz cierpiącym na nadwagę. Ulga, jaką hydromasaż przynosi ciału skutkuje niemal automatycznie lepszym samopoczuciem psychicznym – po skorzystaniu z SPA każdy czuje się lepiej.

Pełna swoboda

Tradycyjne wanny SPA to dość skomplikowane urządzenia instalowane na stałe i najczęściej wymagające zaaranżowania pod nie całej łazienki. Zakup dmuchanego SPA, które z reguły będzie tańsze niż porównywalnych rozmiarów wanna, daje nam większą swobodę; możemy takie dmuchane spa ustawiać w takim miejscu, w jakim nam akurat wygodnie – w domu i na zewnątrz – przenosić bez problemu w inną lokalizację, a nawet zabierać ze sobą na działkę rekreacyjną. Dmuchane SPA mogą spełniać podwójną rolę, zastępując użytkownikom także baseny ogrodowe.

Niezależność od pogody

Montaż i uruchamianie nadmuchiwanych SPA nie są skomplikowane – wystarczy nadmuchać zbiornik i podłączyć zgodnie z instrukcją odpowiednie podzespoły. Wcześniej warto natomiast dobrze rozważyć, gdzie ustawić SPA i poszukać na to dobrego miejsca, najlepiej na zewnątrz, w domowym ogrodzie lub na działce wypoczynkowej. Pogodą, choć bywa w naszym kraju zmienna, nie trzeba się aż tak bardzo przejmować, jak w przypadku basenów ogrodowych – w przeciwieństwie do nich bowiem, SPA ogrodowe uniezależnia nas od kaprysów aury. SPA INTEX standardowo wyposażone są w szybko działające podgrzewacze wody, dzięki którym kąpiel na zewnątrz stanowi przyjemność nawet w chłodniejsze dni. Intuicyjny panel sterowania zapewnia możliwość regulowania temperatury wody, aż do 40 stopni Celsjusza. Materiał, z którego produkowane są ściany dmuchanych spa INTEX jest odporny na warunki zewnętrzne i stanowi świetną izolację termiczną. Sezon na SPA dmuchane może być zatem dużo dłuższy niż pozwalają na to zwykłe baseny ogrodowe. Nawet deszcz nie musi stać nam na przeszkodzie – jeśli postawimy nad naszym spa daszek, namiot ogrodowy albo duży parasol, możemy z przyjemnością pławić się w ciepłej wodzie naszego basenu-spa nawet gdy sąsiedzi chowają się do domów.

Wybór lokalizacji

SPA ogrodowe najlepiej ustawić w punkcie nieodległym od ogrzewanych pomieszczeń, żeby się nie przeziębić w drodze powrotnej, ale zarazem osłoniętym, np. w ogrodowej altanie. Na uwadze należy też mieć inne czynniki: odległość od źródła wody, którą będzie wypełniane SPA i odpływu, do którego będzie ją można potem odprowadzić, a także do źródła zasilania dla pompy napowietrzającej i filtrującej. Tak samo, jak przy innych basenach ogrodowych, warto też pamiętać o zachowaniu odpowiedniego dystansu od drzew i krzewów, by nie wpadały do naszego spa liście, gałązki, kwiaty czy pyłki oraz o uprzednim należytym wypoziomowaniu, wyrównaniu i utwardzeniu podłoża pod wannę.

Raz, dwa i gotowe!

Niewątpliwą przewagą, jaką ma dmuchane spa nad innymi, jest łatwość jego transportu i montażu. Instalowane na stałe wanny z hydromasażem wymagają dostępu dla ciężkiego sprzętu, ciężarówki, a nawet dźwigu, które dostarczą na miejsce elementy SPA oraz materiały do jego obudowy. Tymczasem dmuchane SPA mogą łatwo przynieść dwie osoby; bez drogi dojazdowej, bez rozbierania elementów otoczenia, bez ekipy budowlanej. Po prostu zanosimy na wybrane miejsce torbę, wyjmujemy i rozkładamy zbiornik oraz resztę akcesoriów (w zależności od modelu, całość może ważyć ok. 40 do 70 kg). Potem napełniamy wannę powietrzem do uzyskania docelowego kształtu, ustawiamy ją w odpowiedniej pozycji i instalujemy pozostałe urządzenia, jak pompy i podgrzewacze. SPA dmuchane od razu jest gotowe do użytku i nie wymaga żadnych ulepszeń estetycznych – wygląda tak, jak powinno: jak luksus, na który Cię jednak stać.

Zamów przez telefon:
0 801 000 610
(58) 746 37 97
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © intex-outlet.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store